Ulica Krupówki w Zakopanem


po sezonie???

Jesień na Krupówkach

Noclegi w Zakopanem cennik noclegów w Zakopanem weekend majowy w Zakopanem Sylwester w Zakopanem Zdjęcia pokoi gościnnych Zakopane - Puchar Świata w skokach narciarskich
Po sezonie.
Krupówki w listopadzie są ciche i spokojne. Wyraźnie mniejsza ilość turystów bez trudu znajdzie wolne miejsca w restauracjach i wolne noclegi w prywatnych kwaterach, pensjonatach i hotelach. Listopad i kwiecień to jedyne miesiące w roku, o których można powiedzieć, że w Zakopanem jest "po sezonie". Liczni "redaktorzy" i "sprawozdawcy", którzy nie odróżniają sezonu na chodzenie w góry, czy jazdę na nartach od wakacji, z uporem wieszczą koniec sezonu już w połowie sierpnia, czyli wtedy, kiedy sezon na górskie wycieczki właśnie się rozpoczyna. Ten kto widział Tatry jesienią wie o czym mówię. Ale nawet w tych "posezonowych" miesiącach, kwietniu i listopadzie miłośnicy gór i Zakopanego przyjeżdżają, choć w mniejszej liczbie. Krótki dzień i niepewną pogodę zrekompensuje brak korków, wolne miejsca na parkingach, spokój oraz nieco niższe ceny noclegów. Zobaczmy na zdjęciach jesienny spokój na Krupówkach.
Jesień na Krupówkach Udostępnij na Facebooku

Ostatnio okazało się, że Zakopane to najbardziej znane polskie miasto na świecie. Krupówki zaś,to niewątpliwie najbardziej znana ulica w Polsce.

Nic dziwnego, że ściągają tu tłumy turystów. Jedni przyjeżdżają tu dla gór, inni dla niepowtarzalnej atmosfery, a jeszcze inni by zobaczyć znane twarze, ale wszyscy odwiedzają Krupówki.Tu spędzają wieczory, a czasem i noce.

Zobacz

Lato na Krupówkach
Krupówki przy oczku wodnym Krupówki powyżej poczty
Krupówki - jesienny spokój Krupówki w listopadzie
Spanie we Frydmanie przewodnicy wysokogórscy przewodnicy tatrzańscy