Zakopane - ulica Krupówki


Co tu się dzieje?

Po prostu, to już lato.

Noclegi w Zakopanem cennik noclegów w Zakopanem weekend majowy w Zakopanem Sylwester w Zakopanem Zdjęcia pokoi gościnnych Zakopane - Puchar Świata w skokach narciarskich
To już lato.
W tym roku wiosenne perturbacje pogodowo - powodziowe zakłóciły naturalny rytm przyjazdów turystycznych do Zakopanego. Zagrożenie powodziowe na dużym obszarze naszego kraju i związane z tym trudności komunikacyjne skutecznie zniechęcały turystów do rekreacyjnych wwypadów. Zniechęcenie to wzmagały silne opady deszczu, oraz niska jak na tę porę roku temperatura. Wszystko to spowodowało, że wiosna w Zakopanem była spokojna. Nie było problemów z kwaterami, w lokalach też były wolne miejsca. Na górskich szlakach można było spotkać tylko najwytrwalszych turystów, których nie przestraszyła pogoda, a których cieszyły niezatłoczone górskie ścieżki. Lecz spokój się skończył. Nadeszło lato. Zobaczmy na zdjęciach jak to wygląda w Zakopanem..
Giewont widziany z Krupówek

Pobyt w Zakopanem, bez wyjścia na Krupówki jest jak wizyta w Rzymie bez spotkania papieża. Zazwyczaj po dniu spędzonym w górach, wieczorem szuka się odpoczynku i rozrywki na Krupówkach. Są też tacy turyści, którzy przyjeżdżają tylko dla Krupówek. Spędzają tam praktycznie cały pobyt.

Krupówki przyciągają ludzi jak magnes. Spotkac tam mozna każdego. I kolegę, którego nie widzieliśmy od wyjścia z wojska i osoby z pierwszych stron gazet. Zakopane bez Krupówek na pewno nie byłoby takie samo.

Tu po prostu trzeba być.

Krupówki latem lipiec na Krupówkach.
lato w Zakopanem Krupówki, przy oczku wodnym
Spanie we Frydmanie przewodnicy wysokogórscy przewodnicy tatrzańscy
powrót do JESIEŃ NA KRUPÓWKACH