Weekend majowy w Zakopanem


villa GRYF


noclegi w centrum Zakopanego

Marek Kacperek
34-500 Zakopane
ul. Szymony 33
Przedsiębiorstwo Handlowo usługowe
KAMAX
34-500 Zakopane ul. Szymony 33
tel. 0-18 20 15795
kom. 606 141 301
marekkcp@wp.pl
Noclegi w Zakopanem cennik noclegów w Zakopanem Sylwester w Zakopanem Zdjęcia pokoi gościnnych Krupówki - najbardziej znana ulica w Polsce Zakopane - Puchar Świata w skokach narciarskich
nasza kwatera wiosną
Zakopane ul. Szymony 33

Tu znajdziesz pokoje gościnne i noclegi na każdą kieszeń. Dla niezasobnych - pokój z łazienką na korytarzu, dla tych, którzy nie muszą bardzo liczyć się z groszem - mamy pokoje z własnymi łazienkami, a pomiędzy tymi ofertami znajdzie się jeszcze coś pośredniego.

Nasza kwatera znajduje się w pobliżu dworca PKP. Wszędzie blisko, do Krupówek 10 minut. Do busów i PKS dwie trzy minuty.

Sprawdź opinie o Villi Gryf na witrynie http://www.noclegiw.pl.

Nasza kwatera wiosną.
Długi weekend majowy

to zakończenie sezonu narciarskiego w Zakopanem.Dla miłośników białego szaleństwa to ostatnia okazja do wjazdu na Kasprowy Wierch i pozjeżdżania w wyższych partiach gór. Po zakończeniu weekendu majowego kolejka na Kasprowy Wierch przestaje służyć gościom i przechodzi remont i konserwację przed sezonem letnim. Na dole w Zakopanem już zwykle nie ma śniegu. Zaczyna zielenić się trawa. Większość szlaków górskich jest już dostępna i bezpieczna. Rozpoczyna się letni sezon wędrówek po górach.Do Zakopanego zaczynają przybywać wycieczki szkolne. Czas matur to dla młodszych uczniów okazja do opuszczenia murów szkól i wyrwania się w góry.

Zakopane - ul. Krupówki

Tym wesołym i uśmiechniętym udało się zarezerwować noclegi na naszej kwaterze.Ci z nosami na kwintę musieli zadowolić się ofertą konkurencji.

Krupówki - weekend majowy
nasza kwatera wiosną Krupówki - weekend majowy
Długi weekend majowy

od kilkunastu już lat ściąga do Zakopanego ogromne rzesze turystów. Stąd też ceny noclegów i kwater w tym okresie znacznie wzrastają i są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem.

Spanie we Frydmanie przewodnicy wysokogórscy przewodnicy tatrzańscy